Cariere

Cluj-Napoca

Căutăm persoane tinere, sociabile și responsabile care îşi doresc un job antrenant de livrări la domiciliu.

Descrierea jobului

Jobul tău este de a livra flori la domiciliu la ora precizată de către client. De asemenea, vei aproviziona florăriile cu plante, flori tăiate şi accesorii.
Programul este organizat pe două ture.
Oferim salariu atractiv!

Așteptăm CV-ul tău pe adresa asistenthr@magnolia.ro.

  • Designer floral - Bistrița

Candidatul ideal

Dacă iubești florile și ești atras de design floral, dacă ai imaginație, simț estetic și dorința de a crea mereu lucruri noi și frumoase cu mâinile tale, sau vrei să te perfecționezi în arta florală, atunci locul tău este alături de noi.

Acest post se potrivește foarte bine unei persoane care este deschisă, comunicativă, activă și care preferă să-și petreaca timpul departe de birou.

Așteptam de la tine seriozitate și dorință de muncă, iar de experiența ta în domeniu ne ocupăm noi.

La Magnolia vei găsi un mediu de lucru creativ, dinamic cu oameni tineri, care au rezistență la stres și pot să treacă peste micile dificultăți cu zâmbetul pe buze. :)

Îți mai oferim training de 3 săptămani, perioadă în care vei invăța tehnici de realizare a buchetelor, aranjamentelor, atitudinea în fața clientului și cum se administrează o florărie alături de echipa noastră.

Programul este organizat pe 2 ture a cate 6 ore pe zi și se lucrează două weekend-uri pe lună.

Dacă îți plac provocările, te așteptăm în echipa noastră!

OK