Florile şi personalitatea ei

Îţi place să-i dăruieşti flori pentru că şti că le adoră şi pentru că vrei să o vezi fericită? O vei impresiona şi mai mult dacă vei alege florile în funcţie de personalitatea ei.

 

 

 

Buchet de flori Promo

Este o fire excentrica şi exuberantă?

Sigur va aprecia o Protea King adusă tocmai din Africa de Sud, care se evidenţiază prin frumuseţea şi aspectul inedit al florii. Este o floare cu un caracter puternic potrivit persoanelor ce se remarcă prin originalitate şi printr-o personalitate aparte.

1380184224Aranjament__cu_trandafiri_crini_protea_eustoma_967_5r

https://www.magnolia.ro/aranjament-cu-trandafiri-crini-protea-eustoma-530.html

Poate ţie îţi plac trandafirii, dar adu-ţi aminte că florile le cumperi pentru ea şi numai pentru ea. Descoperă-i calităţile şi personalitatea, iar astfel oferirea unui buchet de flori va fi mai mult decât un simplu gest, va fi un moment pe care sigur îl va ţine minte.

 

O persoană gingaşă, suavă şi sensibilă sigur nu va fi impresionată de un buchet cu Eryngium (scaiete), însă un buchet cu bujori delicaţi îi va aduce în mod cert zâmbetul pe buze.

10931087_872331296159061_3439508780467238222_n

Îi plac culorile şi e mereu veselă şi optimistă?

Buchetul cu irişi, lalele şi zambile îi va păstra primăvara în suflet şi duioşia în privire.

1366622138Buchet_cu_irisi,_lalele_si_zambile_1ar

 

https://www.magnolia.ro/buchet-cu-irisi-lalele-si-zambile-1393.html

Dacă şti că e romantică şi alege întotdeauna clasicul oferă-i trandafiri cu toată dragostea ta şi nu uita de ciocolată. Zâmbetul ei va fi pe măsură!

13920421250206-23398rr

 

https://www.magnolia.ro/buchet-7-trandafiri-rosii-cu-ciocolata-milka-si-ursulet-1962.html

O fire analitică şi perfecţionistă va aprecia mereu formele clare şi evidente, chiar şi când vine vorba de flori. Aşezarea perfectă a petalelor unei flori sau modul calculat şi exact de dispunere a florilor într-un buchet, o va face să tresară şi va aprecia efortul tău de a o face fericită.

Alege gerbera sau germini în combinaţie cu crizanteme şi verdeaţă decorativă care să scoată în evidenţă fiecare floare din buchet. Astfel reiese un buchet clar şi concis pe care îl va analiza şi savura din priviri până la ultima petală.

 

1415026275Mix_bouquet_with_roses,_gerbera_and_chrysanthemums_1r

 

https://www.magnolia.ro/buchet-mix-cu-gerbera-trandafiri-si-crizanteme-765.html

 

Se decide greu, iar când ieşiţi în oraş nu ştie ce să aleagă dintre o amandină şi o salată de fructe?

Soluţia este să alegi buchetul mixat din flori de culori şi texturi diferite dar armonios dispuse în acelaşi buchet. Sigur va aprecia atât combinaţii de trandafiri cu flori fine şi gingaşe, dar şi cu specialităţi. Combinaţiile de flori de primăvară sunt vesele şi au mereu un impact plăcut asupra persoanelor cărora le sunt destinate.

1380118410Buchet_cu_flori_exotice_colorate_r

https://www.magnolia.ro/buchet-cu-flori-exotice-colorate-35.html

Fii original şi ai încredere în floriştii noştri pentru că în schimb ei îţi vor oferi cele mai bune soluţii de a o impresiona. Floriştii Magnolia sunt mereu cu zâmbetul pe buze pentru că lucrează cu cele mai frumoase flori selectate special de echipa noastră din Olanda.

Florile nu se dăruiesc doar când e soare afară aşa cum nici ea nu te iubeşte doar când eşti binedispus. Adu-i şi păstrează prospeţimea în biroul sau camera ei cu buchete vesele şi colorate indiferent de temperatura de afară şi în orice zi a săptămânii.

Pentru buchete cu personalitate floriştii noştri vă aşteaptă cu mare drag în oricare din Florăriile Magnolia!Îţi place să-i dăruieşti flori pentru că şti că le adoră şi pentru că vrei să o vezi fericită? O vei impresiona şi mai mult dacă vei alege florile în funcţie de personalitatea ei.

 

 

 

Este o fire excentrica şi exuberantă?

Sigur va aprecia o Protea King adusă tocmai din Africa de Sud, care se evidenţiază prin frumuseţea şi aspectul inedit al florii. Este o floare cu un caracter puternic potrivit persoanelor ce se remarcă prin originalitate şi printr-o personalitate aparte.

1380184224Aranjament__cu_trandafiri_crini_protea_eustoma_967_5r

https://www.magnolia.ro/aranjament-cu-trandafiri-crini-protea-eustoma-530.html

Poate ţie îţi plac trandafirii, dar adu-ţi aminte că florile le cumperi pentru ea şi numai pentru ea. Descoperă-i calităţile şi personalitatea, iar astfel oferirea unui buchet de flori va fi mai mult decât un simplu gest, va fi un moment pe care sigur îl va ţine minte.

 

O persoană gingaşă, suavă şi sensibilă sigur nu va fi impresionată de un buchet cu Eryngium (scaiete), însă un buchet cu bujori delicaţi îi va aduce în mod cert zâmbetul pe buze.

10931087_872331296159061_3439508780467238222_n

Îi plac culorile şi e mereu veselă şi optimistă?

Buchetul cu irişi, lalele şi zambile îi va păstra primăvara în suflet şi duioşia în privire.

1366622138Buchet_cu_irisi,_lalele_si_zambile_1ar

 

https://www.magnolia.ro/buchet-cu-irisi-lalele-si-zambile-1393.html

Dacă şti că e romantică şi alege întotdeauna clasicul oferă-i trandafiri cu toată dragostea ta şi nu uita de ciocolată. Zâmbetul ei va fi pe măsură!

13920421250206-23398rr

 

https://www.magnolia.ro/buchet-7-trandafiri-rosii-cu-ciocolata-milka-si-ursulet-1962.html

O fire analitică şi perfecţionistă va aprecia mereu formele clare şi evidente, chiar şi când vine vorba de flori. Aşezarea perfectă a petalelor unei flori sau modul calculat şi exact de dispunere a florilor într-un buchet, o va face să tresară şi va aprecia efortul tău de a o face fericită.

Alege gerbera sau germini în combinaţie cu crizanteme şi verdeaţă decorativă care să scoată în evidenţă fiecare floare din buchet. Astfel reiese un buchet clar şi concis pe care îl va analiza şi savura din priviri până la ultima petală.

 

1415026275Mix_bouquet_with_roses,_gerbera_and_chrysanthemums_1r

 

https://www.magnolia.ro/buchet-mix-cu-gerbera-trandafiri-si-crizanteme-765.html

 

Se decide greu, iar când ieşiţi în oraş nu ştie ce să aleagă dintre o amandină şi o salată de fructe?

Soluţia este să alegi buchetul mixat din flori de culori şi texturi diferite dar armonios dispuse în acelaşi buchet. Sigur va aprecia atât combinaţii de trandafiri cu flori fine şi gingaşe, dar şi cu specialităţi. Combinaţiile de flori de primăvară sunt vesele şi au mereu un impact plăcut asupra persoanelor cărora le sunt destinate.

1380118410Buchet_cu_flori_exotice_colorate_r

https://www.magnolia.ro/buchet-cu-flori-exotice-colorate-35.html

Fii original şi ai încredere în floriştii noştri pentru că în schimb ei îţi vor oferi cele mai bune soluţii de a o impresiona. Floriştii Magnolia sunt mereu cu zâmbetul pe buze pentru că lucrează cu cele mai frumoase flori selectate special de echipa noastră din Olanda.

Florile nu se dăruiesc doar când e soare afară aşa cum nici ea nu te iubeşte doar când eşti binedispus. Adu-i şi păstrează prospeţimea în biroul sau camera ei cu buchete vesele şi colorate indiferent de temperatura de afară şi în orice zi a săptămânii.

Pentru buchete cu personalitate floriştii noştri vă aşteaptă cu mare drag în oricare din Florăriile Magnolia!